Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kim jesteśmy

Kim jesteśmy, a więc dlaczego DOBRA CZĄSTKA?

Ale jedno jest potrzebne. Maria wybrała dobrą cząstkę, która nie będzie jej odebrana.” Łuk. 10, 42

Drogie Czytelniczki! Rozpoczynając nową przygodę, a właściwie nową formę służby, chcemy zaprosić Was do wspólnego odkrywania i pielęgnowania tego, co oferuje nam Boże Słowo – DOBREJ CZĄSTKI.

Obie jesteśmy Magdami ?, zbawionymi przez łaskę i ofiarę Pana Jezusa na krzyżu grzesznikami, żonami, mamami, członkami zborów, pracownikami, i jak większość kobiet – sprzątaczkami, kierowcami, pielęgniarkami itd.

Kochamy naszego Pana i Zbawiciela. A ponieważ każda z nas w swoim życiu wybrała pójście za Nim, w konsekwencji tego najważniejszego życiowego wyboru chcemy, tak jak Maria, siadać u Jego stóp aby słuchać.

Chcemy Go uwielbiać, bo jest tego godzien i wielkie jest Jego imię!

Chcemy Mu dziękować, bo chociaż dzisiejszy świat jest dla nas trudny, On błogosławi nas tym, co wspaniałe i dobre.

Chcemy Go przepraszać, bo niestety, dopóki jesteśmy tu na ziemi, zawsze będzie za co.

Chcemy Go prosić, bo On jest nieskończenie wierny!

Jak widzicie, u stóp Jezusa trudno się nudzić. Relacja z Nim nie zawsze jest łatwa, ale na pewno jest żywa, prawdziwa i pełna miłości.

I co piękne, dobra cząstka „nie będzie jej odebrana.” Tego, co obiecane i zabezpieczone w Jezusie nie możemy stracić.

Magda West

Magdalena Riggs

Corey i Magdalena Riggs
Josh i Magda West

 

Coś o nas prywatnie ?

Witajcie! Tu Magda West. Na zdjęciu razem z moim mężem Joshem,. Coś o mnie? Napiszę to, co mnie definiuje. Po pierwsze jestem córką Boga i jego sługą. Jestem też żoną misjonarza i pastora. Oprócz tego,  mamą 4 dzieci, od nastolatka do przedszkolaka, zatem jest wesoło. Poza tym, „półetatowo” pracuję jako nauczyciel języka angielskiego. Wśród wielu pragnień i modlitw jest ta, byśmy jako kobiety,  chrześcijanki, wzrastały w wierze i poznaniu naszego Pana Jezusa  Chrystusa (Ef 4:12-13). Stąd pomysł na bloga!  Zachęcam do czytania.

Witam! Tu Magda Riggs. Podobnie jak koleżanka powyżej ? – jestem żoną ewangelisty i pastora. Mamą 4 dzieci w wieku od 15 do 8 lat. Pracuję zawodowo i razem z rodziną służę w Kościele Bożym w Gdańsku. Moim wielkim pragnieniem jest wiernie i z radością służyć Bogu. Tak, aby swoim życiem wskazywać na to jak wielki i niesamowity jest nasz Pan! (Ps. 145, 3)